Contactgegevens
Je kunt ons bereiken via e-mail, telefoon of WhatsApp
Volg ons
Volg ons op Facebook en blijf op de hoogte van acties en updates
Klantervaringen
Lees hier wat onze klanten over ons zeggen
🦠Coronavirus update: Het CBR is gesloten tot 1 juni. Meld je aan om zeker te zijn van een plek. Wanneer er examens beschikbaar zijn nemen wij contact met je op.
Binnen 1 dag geslaagd!
Wil jij niks liever dan in je vrije tijd mooie tochten kunnen maken op je motor? Heerlijk kilometers lang het land door cruisen en nieuwe plekken ontdekken? Om dit te kunnen moet je eerst je motor rijbewijs halen, waarvan het motor theorie certificaat een belangrijk onderdeel is. Met de motor theoriecursus van Gelijk Geslaagd heb je in no time het theorie certificaat in de pocket, zonder stress!
Het mooie Brabant is natuurlijk een perfecte plek om kilometers op je motor te maken. Woon je in Brabant en wil je graag de eendaagse theoriecursus in Brabant volgen? Dat kan! Gelijk Geslaagd geeft de dagcursus motortheorie in Den Bosch. Dus woon je in de omgeving van Den Bosch, dan is de motor theoriecursus Den Bosch geschikt voor jou!
Vraag je je af of het echt kan, in 1 dag slagen voor je theorie certificaat van het CBR? Ja! Het kan echt! Sterker nog, heel veel mensen zijn je al voorgegaan en zijn binnen 1 dag met hun papiertje de deur van het CBR uitgewandeld!
Voordelen van de theoriecursus Den Bosch van Gelijk Geslaagd op een rijtje:
’s Ochtends volg je met je medecursisten het lesprogramma. Houd er rekening mee dat we je vroeg verwachten, meestal om 07.00 uur. We zorgen voor een relaxte sfeer zodat je goed kan leren. Tussen het leren door zorgen wij voor lekkere drankjes.
Tussen de middag, als alle theorie goed in je hoofd zit, krijg je van ons een heerlijke lunch. Na de lunch nog even de theorie herhalen en dan op naar het CBR. Hier hoef je niet alleen heen, we gaan gezellig met elkaar. Wij regelen, indien nodig, het vervoer.
Aangekomen bij het CBR moet je je melden en je ID en reserveringsnummer laten zien, je plek is door ons al gereserveerd. Zorg ervoor dat je een geldig legitimatiebewijs bij je hebt, anders kan je helaas geen examen doen! Wanneer je wordt opgeroepen kan je aan je examen beginnen. Je examen ga je door de eendaagse cursus Den Bosch zeker weten prima maken!
Top! Gefeliciteerd! Je certificaat is 1,5 jaar geldig, genoeg tijd dus om je praktijkexamen te halen.
Heb je je best gedaan maar ben je toch niet geslaagd? Bij ons mag je dan gewoon de cursus nog een keer doen, op onze kosten!
Inschrijven is heel makkelijk. Kies een datum en locatie en vul je gegevens in. Na je inschrijving sturen wij je een bevestigingsmail met verdere info. Voor vragen kan je altijd even contact met ons opnemen.
Cursusdata
Geen data beschikbaar.
Alle cursusdata
Let op: De onderstaande data zijn onze cursusdagen. Hier is niet automatisch een examen aan verbonden, hiervoor zijn wij afhankelijk van het CBR. Op het moment dat wij een examen voor jou hebben gereserveerd, gaat jouw cursusdag inclusief examen op één dag door.
Heb jij zelf een examen gereserveerd bij het CBR? Dan kun je je aanmelden, wij hebben dagelijkse cursussen waaraan je kan deelnemen.
vr 05-03-2021 | Den Bosch |
|
5 plekken |
Aanmelden
|
100
Garantie dat je theorie examen in één keer zult halen
5
Beoordeeld met een 5 / 5 door 5.056 kandidaten
9
Actief in meer dan 9 steden door heel Nederland
Klantervaringen